JAK SI NENECHAT UBLIŽOVAT? 

  • Možná vám nevyhovuje váš současný vztah, nebo dokonce zažíváte v partnerství nějakou formu násilí.

  • Možná i vy přemýšlíte, kde je ten “zakopaný pes” a proč vtah není to, co dřív?

  • Co kdyby se  dalo přimět partnera k tomu, aby se choval hezky?

  • Jak by to vypadalo, kdybyste už nemusela snášet jeho špatné nálady , narážky, výčitky, zesměšňování?

  • Jaké by to bylo, kdybyste pro něj byla  partnerkou,  kterou respektuje, váží si jí a podporuje ji? 

     Zvládnout vztahy je jedním z nejtěžších úkolů,  které musíme v životě absolvovat.  Nikdo nás ale nenaučil, jak mají harmonické vztahy vypadat (těch pár  žen, které si vědí rady,  tuto stránku číst nebudou). Bohužel většina z nás přichází do života naprosto nepřipravená a tak vztahy flikujeme a improvizujeme jak se dá. A tak mnohdy ani ženy samy nevědí, že chování jejich protějšků není v pořádku a že by situaci měly řešit. 

 

Takto jsem to měla já  

Jmenuji se Dana Vítek a kdybyste se mě na tyto otázky zeptali před pár lety, myslela bych si, že jste mimozemšťané. Žila jsem tehdy  v manželství,  kde byly hádky na denním pořádku a netušila jsem, že existuje i  něco jiného. 

Byla jsem vdaná  30 let a byla jsem  unavená a nešťastná. Přestože jsem se opravdu snažila, aby můj vztah byl harmonický, opak byl pravdou.Bylo to stále dokola. Křik, nadávky, vyhrožování, vydírání, někdy i facky.

Několikrát jsem se manželství pokusila opustit. Vždycky jsem ale uvěřila manželovým slibům, že se polepší a vrátila se domů. Ve skutečnosti se nestalo vůbec nic a já jen marnila čas v nevyhovujícím vztahu. 

Dlouhé roky jsem jela jakoby na autopilota v  přesvědčení,  že nemám jinou volbu, než v tomto vztahu zůstat. Od rodiny jsem slyšela věty ve smyslu “co sis vzala, to máš”, nebo “když sis ho jednou vzala, tak s ním teď musíš být”.

Cítila jsem se jako ve vězení a zdálo se, že jsem odsouzená na doživotí. Starala jsem se o všechny okolo, plnila  své povinnosti, které se ode  mě  očekávaly. Chodila jsem do práce, starala se o rodinu, dům… zkrátka taková holka pro všechno a pro všechny. Jediný, na koho jsem zapomněla, jsem byla já sama.  Ve skutečnosti jsem často přemýšlela nad tím, že by bylo lepší nebýt…

 
 

Asi by se ze mě zůstala navždy chodící mrtvola, ale osud to chtěl  a zařídil jinak… V době ekonomické krize  jsem opustila své učitelské povolání bez toho, abych měla zajištěné náhradní zaměstnání.

 Peníze rychle docházely a nikde pro mě nebyla žádná práce (v době, kdy píšu tento článek situace zcela  neuvěřitelná). Z finančních důvodů jsem nakonec vzala  práci v jiném městě.

A tak jsem se jako brigádník  vydala z rodné Moravy do Prahy. Přestože Prahu opravdu miluji, začátky tu vůbec nebyly lehké. Prvních pár měsíců to  se mnou bylo opravdu zlé. Sama v cizím městě, bez jakékoliv podpory, o klasickou práci jsem ani nezavadila a tak jsem se několik měsíců živila jako příležitostný brigádník.

Měla jsem  dluhy na kreditních kartách,  minimální hotovost a celý můj majetek byl  batoh s pár osobními věcmi. V tu dobu jsem si sáhla  až na dno a poprvé v životě zažila, co je to mít hlad.

Ne, nepodlehla jsem berličce alkoholu a sni se nevrátila s prosíkem zpět k manželovi. Několik měsíců jsem ale balancovala nad propastí, do které jsem mohla kdykoliv spadnout. 

Byla jsem odhodlaná překážky zvládnout, vytrvala jsem a vyplatilo se. 

 Nakonec se i moje situace postupně začala lepšit. Našla jsem si stálou práci, bydlení a začala budovat nové vztahy. Později se ukázalo, že mé “pracovní vyhnanství” bylo tím  nejlepším, co mě mohlo v životě potkat.

Postavila jsem se na vlastní nohy, odpoutala se ekonomicky i emocionálně od místa, kde jsem žila 50 let. Zjistila jsem, že život bez manžela je o mnoho klidnější a že je mi samotné mnohem lépe, než s ním. 

Podařilo se mi vybojovat si svobodu a lepší život.

 

 

  Co jsem musela pochopit?

 • Největší průšvih může nakonec být tím nejlepším, co mě  potkalo 

Kolikrát si v životě člověk říká, že je se dostal do pořádné šlamastyky. S odstupem času se ale nakonec ukáže, že limitní situace ho jen vytrhla ze stojatých vod. Mě například dostala špatná pracovní situace z 30 letého manželství, kde jsem byla nešťastná. Byla jsem přinucená začít znovu a lépe. Díky malérům člověk může začít znovu a lépe

 • Hezký vztah je mým právem

Dlouhé roky jsem si myslela, že musím v manželství všechno vydržet a všechno zvládnout, ale ono to tak není. Žádný vztah nemůže dobře fungovat, pokud je žena utlačovaná a pro rodinu se obětuje. Naopak, rodina  a hlavně děti mohou dobře fungovat pouze tehdy, když jsou ženy šťastné. Zdravý vztah je  nejen právem, ale i morálním závazkem každé ženy.

 
 • O mém životě rozhoduje to, co nosím v hlavě

 Je dokázáno, že to, co si o sobě člověk myslí a říká, se projevuje i ve skutečném světě. Lidé v okolí (a zejména ti nejbližší), se k nám chovají právě podle toho, jak se chováme my sami k sobě. Nezbytné proto je neustále pracovat na vylaďování a zlepšování  myšlenek týkajících se  nás samých.

 

 Já jsem svou cestu za prací musela podpořit pořádnou dávkou sebevědomí, protože mozek mi stále říkal co to zase vyvádím že je to chyba a  skončím špatně apod.  Jen díky tomu, že jsem se soustředila na pozitivní věci,  a podporu sama sebe,  se mi podařilo dostat se z nejhoršího. Trvalo to několik měsíců, kdy jsem každý den musela bojovat s vtíravými pochybnostmi a strachem o přežití. Ale vyplatilo se a nakonec jsem dokázala udělat i ten poslední krok a skončila jsem vztah, který mi už nedával smysl.

Dnes jsem znovu vdaná, a můj manžel je ke mě pozorný, milý a podporuje mě ve všech mých aktivitách.

Díky správným myšlenkám můžete mít hezký vztah i vy!

 
 

I vy máte právo na vztah, ve kterém budete šťastná

První krok ale musíte udělat  sama za sebe

 

 Podívejte se na pohled odborníka, lektora a motivačního spíkra Marka Dzirasu

 Toužíte po harmonickém vztahu?

Pokud čtete tyto řádky, pak vám gratuluji. Patříte mezi ženy, které našly odvahu začít svůj život zlepšovat. Troufnu si říct, že intuitivně toužíte po harmonickém vztahu s člověkem,  který si vás váží, se kterým se v pohodě na všem dohodnete. Sníte o partnerovi, který který vám nedělá scény a respektuje vaše přání a potřeby.

Dříve, než budete číst dál, zastavím vás s varováním.

Možná  hezký vztah zažijete se svým současným partnerem.

Ale možná, že se z vašeho života vytratí, a objeví se někdo úplně jiný, protože vy už nebudete stejná! 

Jste opravdu připravená na tuto změnu? Pokud ano, pak pokračujte ve čtení.  

 

Jak docílit harmonického vztahu?

Celá situace se může rychle zlepšit, nebo úplně vyřešit zcela snadno. Stačí pouze zapracovat na sobě a uzdravit své sebevědomí.  Se zdravým sebevědomím zmizí ze vztahu všechny negativní jevy.

Sebevědomá žena totiž velmi rychle  zatočí s každým, kdo by jí chtěl ublížit. Jen sebevědomá žena umí druhým jasně říci o svých potřebách a  pocitech, umí říci ne, umí ovládat své emoce a nenechá se vtáhnout do manipulativních her ostatních.

Pouze sebevědomá žena je nezávislá na hodnocení okolí, protože zná své hodnoty. Její štěstí nestojí na tom, že je s nějakým partnerem. Nevadilo by jí ani, kdyby zůstala sama, protože ví, že si poradí v každé situaci. 

Jen  sebevědomá žena ví, že má právo na to, aby ji lidé respektovali.

 

.

 

 Patříte mezi ty hodné ženy, které každému vyhoví? 

NENECHTE SI UBLIŽOVAT !

Vím, jak se to snadno píše a těžko plní. Sama jsem prošla dlouhými roky nízkého sebevědomí a manipulace od okolí. Vyzkoušela jsem kde co, jen abych svůj život mohla změnit. Pokud chcete i vy sv§j život změnit, ale nechcete na to čekat dlouhé roky, pak jste tady správně. Sestavila jsem pro vás program Nenechte se manipulovat, do kterého jsem   Vybrala ty nejúčinnější techniky a nejprověřenější postupy, na které jsem za 30 let narazila. Díky těmto technikám se mi podařilo dostat “ na lepší“ a pokud je budete používat, dostanete se tam i vy. 

.

Online program  Nenechte si ubližovat

V programu na vás čekají materiály, které jsem sestavila podle nejnovějších psychologických poznatků. 

Jsou zde praktické rady a tipy, ale také audio které působí přímo na vaše podvědomí.  Podvědomí je obzvláště důležitá  oblast, která byla dlouho  odborníky opomíjená. V současnosti však odborníci objevují dosud neprobádanou oblast podvědomí a jeho obrovský význam na náš život. 

Právě v podvědomí jsou totiž ukryté programy, které nás nutí ke stále stejným vzorcům chování (např. stále se opakující nežádoucí chování v partnerství).  K opravdové, nejen povrchní změně života,  je potřeba  hluboce pročistit  energetická centra, ve kterých jsou tyto  programy uloženy. Teprve pak můžete o změně nejen číst, ale také ji ve skutečnosti zažít. 

Program Nenechte se manipulovat se pročišťování centra vztahů věnuje a tím je vysoce efektivní a účinný. 

Díky programu budete umět:

  • – podpořit sama sebe v těžkých chvílích
  • – zamezit  domácímu násilí
  • – otevřeně se bavit o svých přáních a potřebách
  • – říci NE, aby jste se vy ani ostatní necítili trapně
  • – respektovat svoje vnitřní pocity
  • – vytyčovat svůj osobní prostor
  • – rozhodovat se ve svém nejlepším zájmu
  • – řešit v klidu krizové situace
  • – zbavit se strachu
  • –  rozpoznat hlavní techniky manipulace od okolí
  • – techniku jak předcházet  problémům
  • – pročišťovat centrum pro vztahy na podvědomé úrovni

 

NENECHTE SI UBLIŽOVAT

 

V programu najdete:

  • Test  k ověření, zda umíte vytyčovat ve vztahu své hranice

  • 10 tipů jak zamezit domácímu násilí.  Informace o prevenci, které není nikdy dost 

  • Jak se zbavit strachu  5 technik se kterými už se nebudete nikdy cítit zastrašená 

  • Rozhodni se   Seznámíte se se skvělou technikou  10-10-10, která vám pomůže rozhodnout se vždy pro své nejlepší dobro.  

  • Vytyčte si svůj osobní prostor   Jak si vzít svůj prostor,  který budou druzí respektovat. Praktické rady co a jak dělat

  • Naučte se říkat NE.  Bez výčitek , naštvání a pocitů ukřivděnosti. 5 taktik, díky kterým se už nikdy nebudete při slovu NE červenat. 

  • Nenechte se manipulovat   3 nejčastější techniky,  kterými nás okolí manipuluje 

  • Vyčistěte svůj vztah.  Tentokrát budete pracovat s meditací, která vám pročistí centrum vztahů 

  • O partnerství z nadhledu.   Proč zrovna vám se dějí všechny nepříjemné věci 

  • Chvála sobectví Jak  člověk dopadá,  když neposlouchá svůj vnitřní hlas a upřednostňuje potřeby druhých 

  • 10 Pravidel úspěšné partnerské komunikace 
  • A dost  – emailový seriál, kde odhalím 40 typů manipulativního jednání 

 

K programu vám navíc věnuji  3 bonusy v hodnotě 350 Kč

  1. Jak se zbavit problémů – Dozvíte se, jakou bolest nám působí, když neumíme žít tady a teď a jak se snadno  zaměřit na tento jediný bod. 

  2. Jak zvládat domácí hádky a beze strachu prosazovat svá přání. Jak hádku zlikvidovat v samotném zárodku (záznam webináře)

  3. Extra typ na zlepšení vašeho vztahu

 

 

Pro koho program je? 

 

  • Program ale není pro ty, kdo jsou přesvědčení, že jsou to druzí lidé, kteří řídí jejich život a proto nemá cenu se o nic snažit.

 

  •  Naopak je určený lidem, kteří si uvědomují, že pro lepší život je potřeba také něco vykonat a nebojí se vykročit mimo hranice svého současného života.

 

 

Využijte  příležitost  změnit svůj život k lepšímu 

a zajistěte si přístup k programu   NENECHTE SI UBLIŽOVAT

Nyní v předprodeji za zvýhodněnou cenu !

 

 

NENECHTE SI UBLIŽOVAT

Ve vašem PC už od 1.8.2020

 

Online program Nenechte si ubližovat

380 Kč

Webinář Jak zvládat domácí hádky

150 Kč

Video Jak se zbavit problémů

150 Kč

 Extra typ Pro váš vztah

150 Kč

830 Kč       700 Kč

 

Co vás zajímá?

 • Pro koho je program určený?  Pro všechny ženy, které se ve svých vztazích necítí šťastné a rády by s tím něco udělaly.

 • Opravdu mi program pomůže zlepšit můj vztah?  V programu jsou techniky, které jsou ke změně života opravdu účinné. Ať už se jedná o techniky na fyzické, mentální, ale i podvědomé úrovni.

 • Za jak dlouho změnu pocítím?  Každý z nás je individualita, ale pokud budete informace v programu využívat, pak už po pár týdnech zaznamenáte první změny k lepšímu.

 • Jak mi program doručíte?  Dostanete ode mě přístup na webové stránky, kde budete mít veškeré výukové materiály. Stačí tedy mít připojení na internet. Přístup k programu máte doživotní, takže se můžete k jednotlivým lekcím kdykoliv vracet.

 • Musím platit nějaké další poplatky?   Ne, program máte k dispozici neomezeně dlouhou dobu. Nic dalšího již nikdy platit nemusíte. 

 • Mohu si stáhnout z webových stránek výukové programy?  Ano, programy si můžete stáhnout do jakéhokoliv nosiče. 

NENECHTE SI UBLIŽOVAT

VE VAŠEM PC UŽ OD 1.8.2020
 

Nenechte si ubližovat

380 Kč

Jak se zbavit problémů

150 Kč

Jak zvládat domácí hádky

150 Kč

Extra typ pro váš vztah

150 Kč


830 Kč        700Kč

 

Koupí  nic neriskujete, poskytuji vám 30 denní garanci vrácení peněz.

 

 

Vzhůru do akce!

1. Klikněte na tlačítko Objednat, budete přesměrovaná  na objednávkový formulář

2. Ve formuláři vyplňte vaše údaje a zvolte způsob platby. 

3. Proveďte platbu dle zvolené varianty . Váš produkt bude zpřístupněný ihned, jakmile k nám platba dorazí.

4. Do emailu dostanete adresu, kde své produkty najdete, přístupová hesla, doklad o provedené platbě a kontaktní údaje pro případ, že budete chtít využít garanci vrácení peněz

5. Váš program má neomezený přístup, žádné další poplatky, nebo časová omezení.

 

Těším se na vás uvnitř programu 🙂