Jste tu dobře?

Pomáhám ženám, které nejsou spokojené ve svém vztahu, nebo dokonce zažívají nějakou formu domácího násilí a rády by to změnily.

Mým přáním je, aby všechny ženy prožívaly hezké vztahy. 

 
 

Často se potkávám se ženami, které se ve vztazích trápí a snášejí  od svých partnerů naprosto nevhodné chování. Jsou nejisté, bojí se a nakonec se dostávají do mužova područí. Myslí si, že trpět ve vztahu a obětovat své štěstí pro zachování rodiny je zcela normální.

Přitom rodina může dobře fungovat pouze tehdy, když jsou ženy šťastné. Pokud se ženy pro rodinu obětují, neprospěje to ani jim, ani nikomu druhému. Jsou vnitřně nešťastné, protože nemohou rozhodovat samy za sebe, mají neustálé pocity viny vůči druhým a nakonec přestanou mít rády samy sebe.

Když je nešťastná žena, tak v tom ale není sama. Děti její neštěstí velmi dobře vnímají a myslí si, že je maminka smutná kvůli nim a jejich zlobení.  Jsou nešťastné také a nesou si do života velkou negativní zátěž.

V budoucnu s velkou pravděpodobností budou samy zažívat a tvořit nezdravé vztahy. Nerozhodnost a setrvávání v nevyhovujícím vztahu tak může zničit nejen ženu samotnou, ale i budoucnost jejích dětí.

Zdravý vztah je tak nejen  právem, ale  i morální povinností každé ženy

Z vlastní zkušenosti vím, že jakýkoliv vztah se dá změnit (nebo vyměnit), k lepšímu. Člověk se ale musí rozhodnout a opravdu chtít.