Vítejte na stránkce věnované posilování sebevědomí. 

[sg_popup id=9283]

Sebevědomí se věnuji, protože jsem si sama  prošla peklem nízkého sebevědomí, které mě pronásledovalo už od dětství.  Vím, jak může nedostatek sebevědomí destruktivně působit na všechny složky života. Ať už jsou to vztahy, práce, zdraví, peníze, tam všude člověk potřebuje cítit (sebe)jistotu. 

Tyto dovednosti nás žádná škola a mnohdy ani rodiče nenaučí. Proto jsem se rozhodla, podělit se o své zkušenosti, které jsem získala sama na své cestě za lepším životem.

PDF kniha 30 kroků k dokonalému sebevědomí

Třítýdenní emailový koučink Sebevědomá

Dana Vítek

Dana Vítek je původně učitelka ve školce. Přes lásku k online marketingu se dostala k tvorbě vlastních vzdělávacích programů pro ženy. Pomáhá jim zlepšovat partnerské vztahy pomocí zvyšování a uzdravování jejich sebevědomí.

Sama žila 30 let v neuspokojivém vztahu a všechny své zkušenosti ze své cesty za skvělým partnerstvím nyní sdílí s ostatními ženami.

Věci v programech vysvětluje  tak, aby byly snadno uchopitlné a funkční. Programy jsou přístupné bez časového omezení a odkudkoliv, což usnadňuje jejich užívání.

Funkčnost a efektivitu jejích metod  dokazuje její vlastní příběh i příběhy dalších žen, které již programem prošly. Všechny příběhy najdete v Kompletním online programu (více info)

O nás a našich produktech 

Komu jsou  produkty určeny?

 • ženám v obtížných životních situacích, které potřebují podporu
 • ženám, které chtějí zlepšit svůj život a nevědí jak
 • ženám, které se zabývají osobním rozvojem.

Všechny produkty jsou autorské.

Jsou dodávány na email zadaný kupujícím. Úhrada za  produkty je možná převodem z účtu nebo prostřednictvím  platební karty.

Uvedené ceny jsou včetně 21 % DPH.

Kupující má právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu.

Vaše výhody:

 • vzdělávat se můžete kdekoliv, v programech je spousta nahraného audiomateriálu, který si můžete stáhnout do svého mobilu či PC a vyplnit poslechem například čas při cestování.
 • nemusíte číst stohy knih, vybrala jsem pro vás úryvky z těc h nejlepšíc h knih, které během mnoha let četla. jsem v ty nejlepší, co jsem na své cestě abyste se dověděly, na kterou oblast se  máte soustředit.
 • Vše je systematicky a přehledně seřazeno, budete jasně vědět, na jakou oblast se máte soustředit a co dělat pro zlepšení situace.
 • koupí nic neriskujete, dle zákona máte 14.  denní záruku  na vrácení peněz pokud zjistíte, že vám nevyhovuje můj způsob předání  informací, nebo pro vás nebudou informace užitečné.

Provozovatel:

Ing. Josef Vítek, MBA, IČO:18683584 Naše adresa: Zbynická 1566/7, Praha 16. 15300.

Kontaktní osoba: Dana Vítek, email: dana@vevate.eu, tel. 223553314

 

 • Co tyto produkty neumí?

 • suplovat práci institucí , které pomáhají ženám v nouzi
 • poskytnout právní pomoc
 • nahradit lékařskou, psychologickou či terapeutickou péči. 

Vše co byste měly vědět se dozvíte v Obchodních podmínkách 

Vaše údaje budou zpracovány dle platného zákona na ochranu osobních údajů.