ŽVV – Ženy ve vatě

 

JAK SI NENECHAT UBLIŽOVAT? 

Možná vám nevyhovuje váš současný vztah, nebo dokonce zažíváte v partnerství nějakou formu násilí.

Možná i vy přemýšlíte, kde je ten „zakopaný pes“ a proč vtah není to, co dřív?

Co kdyby se  dalo přimět partnera k tomu, aby se choval hezky?

Jak by to vypadalo, kdybyste už nemusela snášet jeho špatné nálady , narážky, výčitky, zesměšňování?

Jaké by to bylo, kdybyste pro něj byla  partnerkou,  kterou respektuje, váží si jí a podporuje ji? 

 

 

Druzí nám ubližují jen tak, jak jim to dovolíme

Podívejte se na pohled odborníka

[sg_popup id=9283]

MŮJ PŘÍBĚH  

Jmenuji se Dana Vítek a kdybyste se mě na tyto otázky zeptali před pár lety, myslela bych si, že jste mimozemšťané. Žila jsem tehdy  v manželství,  kde byly hádky na denním pořádku a netušila jsem, že existuje i  něco jiného. 

Byla jsem vdaná  30 let a byla jsem  unavená a nešťastná. Přestože jsem se opravdu snažila, aby můj vztah byl harmonický, opak byl pravdou.Bylo to stále dokola. Křik, nadávky, vyhrožování, vydírání, někdy i facky.

Několikrát jsem se manželství pokusila opustit. Vždycky jsem ale uvěřila manželovým slibům, že se polepší a vrátila se domů. Ve skutečnosti se nestalo vůbec nic a já jen marnila čas v nevyhovujícím vztahu. 

Dlouhé roky jsem jela jakoby na autopilota v  přesvědčení,  že nemám jinou volbu, než v tomto vztahu zůstat. Od rodiny jsem slyšela věty ve smyslu „co sis vzala, to máš“, nebo „když sis ho jednou vzala, tak s ním teď musíš být“.

Cítila jsem se jako ve vězení a zdálo se, že jsem odsouzená na doživotí. Starala jsem se o všechny okolo, plnila  své povinnosti, které se ode  mě  očekávaly. Chodila jsem do práce, starala se o rodinu, dům… zkrátka taková holka pro všechno a pro všechny. Jediný, na koho jsem zapomněla, jsem byla já sama.  Ve skutečnosti jsem často přemýšlela nad tím, že by bylo lepší nebýt…

Asi by se ze mě zůstala navždy chodící mrtvola, ale osud to chtěl  a zařídil jinak… V době ekonomické krize  jsem opustila své učitelské povolání bez toho, abych měla zajištěné náhradní zaměstnání.

Peníze rychle docházely a nikde pro mě nebyla žádná práce (v době, kdy píšu tento článek situace zcela  neuvěřitelná). Z finančních důvodů jsem nakonec vzala  práci v jiném městě.

A tak jsem se jako brigádník  vydala z rodné Moravy do Prahy. Přestože Prahu opravdu miluji, začátky tu vůbec nebyly lehké. Prvních pár měsíců to  se mnou bylo opravdu zlé. Sama v cizím městě, bez jakékoliv podpory, o klasickou práci jsem ani nezavadila a tak jsem se několik měsíců živila jako příležitostný brigádník.

Měla jsem  dluhy na kreditních kartách,  minimální hotovost a celý můj majetek byl  batoh s pár osobními věcmi. V tu dobu jsem si sáhla  až na dno a poprvé v životě zažila, co je to mít hlad.

Ne, nepodlehla jsem berličce alkoholu a sni se nevrátila s prosíkem zpět k manželovi. Několik měsíců jsem ale balancovala nad propastí, do které jsem mohla kdykoliv spadnout. 

Byla jsem odhodlaná překážky zvládnout, vytrvala jsem a vyplatilo se. 

 Nakonec se i moje situace postupně začala lepšit. Našla jsem si stálou práci, bydlení a začala budovat nové vztahy. Později se ukázalo, že mé „pracovní vyhnanství“ bylo tím  nejlepším, co mě mohlo v životě potkat.

Postavila jsem se na vlastní nohy, odpoutala se ekonomicky i emocionálně od místa, kde jsem žila 50 let. Zjistila jsem, že život bez manžela je o mnoho klidnější a že je mi samotné mnohem lépe, než s ním. 

Podařilo se mi vybojovat si svobodu a lepší život.

 

Co jsem musela pochopit?

 

 • Největší průšvih může nakonec být tím nejlepším, co mě  potkalo 

Kolikrát si v životě člověk říká, že je se dostal do pořádné šlamastyky. S odstupem času se ale nakonec ukáže, že limitní situace ho jen vytrhla ze stojatých vod. Mě například dostala špatná pracovní situace z 30 letého manželství, kde jsem byla nešťastná. Byla jsem přinucená začít znovu a lépe.

Díky malérům člověk může začít znovu a lépe

 

 • Hezký vztah je mým právem 

Dlouhé roky jsem si myslela, že musím v manželství všechno vydržet a všechno zvládnout, ale ono to tak není. Žádný vztah nemůže dobře fungovat, pokud je žena utlačovaná a pro rodinu se obětuje. Naopak, rodina  a hlavně děti mohou dobře fungovat pouze tehdy, když jsou ženy šťastné. 

Zdravý vztah je  nejen právem, ale i morálním závazkem každé ženy

 • O mém životě rozhoduje to, co nosím v hlavě

 Je dokázáno, že to, co si o sobě člověk myslí a říká, se projevuje i ve skutečném světě. Lidé v okolí (a zejména ti nejbližší), se k nám chovají právě podle toho, jak se chováme my sami k sobě. Nezbytné proto je neustále pracovat na vylaďování a zlepšování  myšlenek týkajících se  nás samých.

 Já jsem svou cestu za prací musela podpořit pořádnou dávkou sebevědomí, protože mozek mi stále říkal co to zase vyvádím že je to chyba a  skončím špatně apod.  Jen díky tomu, že jsem se soustředila na pozitivní věci,  a podporu sama sebe,  se mi podařilo dostat se z nejhoršího. Trvalo to několik měsíců, kdy jsem každý den musela bojovat s vtíravými pochybnostmi a strachem o přežití. Ale vyplatilo se a nakonec jsem dokázala udělat i ten poslední krok a skončila jsem vztah, který mi už nedával smysl.

Dnes jsem znovu vdaná, a můj manžel je ke mě pozorný, milý a podporuje mě ve všech mých aktivitách.

Díky správným myšlenkám  každý může mít vztah svých snů

 

 

Toužíte po harmonickém vztahu?

Pokud čtete tyto řádky, pak vám gratuluji. Patříte mezi ženy, které našly odvahu začít svůj život zlepšovat. Troufnu si říct, že intuitivně toužíte po harmonickém vztahu s člověkem,  který si vás váží, se kterým se v pohodě na všem dohodnete. Sníte o partnerovi, který který vám nedělá scény a respektuje vaše přání a potřeby.

Dříve, než budete číst dál, zastavím vás s varováním.

Možná  hezký vztah zažijete se svým současným partnerem.

Ale možná, že se z vašeho života vytratí, a objeví se někdo úplně jiný, protože vy už nebudete stejná! 

Jste opravdu připravená na tuto změnu? Pokud ano, pak pokračujte ve čtení.  

 

Jak docílit harmonického vztahu?

 

Celá situace se může rychle zlepšit, nebo úplně vyřešit zcela snadno. Stačí pouze zapracovat na sobě a uzdravit své sebevědomí.  Se zdravým sebevědomím zmizí ze vztahu všechny negativní jevy.

Sebevědomá žena totiž velmi rychle  zatočí s každým, kdo by jí chtěl ublížit. Jen sebevědomá žena umí druhým jasně říci o svých potřebách a  pocitech, umí říci ne, umí ovládat své emoce a nenechá se vtáhnout do manipulativních her ostatních.

Pouze sebevědomá žena je nezávislá na hodnocení okolí, protože zná své hodnoty. Její štěstí nestojí na tom, že je s nějakým partnerem. Nevadilo by jí ani, kdyby zůstala sama, protože ví, že si poradí v každé situaci. 

Jen  sebevědomá žena ví, že má právo na to, aby ji lidé respektovali.

Dobrou zprávou je, že míra sebevědomí není trvalý stav. Naopak, sebevědomí funguje podobně, jako svaly. Čím více cvičíte, tím více roste. Díky pravidelnému cvičení se každý den vaše sebevědomí  o trochu zvýší a vy  díky tomu své překážky a výzvy budete zvládat stále snadněji. 

Na obrázku vidíte, jak se mi během půl roku podařilo zvýšit sebevědomí.  V testu je  30 všetečných otázek mířených přímo na tělo, čím více bodů, tím vyšší sebevědomí. V únoru jsem v něm měla 21 bodů, v srpnu už 26. Pokrok o 5 bodů je skvělý a i já se v životě cítím mnohem více v klidu a „nad věcí“. 

 

Aby i vy jste si moha život usnadnit a zlepšit pomocí sebevědomí, sestavila jsem online program

Dokonalé sebevědomí 

Cílem programu je  uzdravit vaše sebevědomí a tím zlepšit i vaše vztahy.

Je to první program, který přináší souhrn cvičení k posílení sebevědomí. Program vás naučí mít bezvýhradně ráda sama sebe. Již nikdy  nebudete muset dělat věci, které vám nesedí. Se zdravým sebevědomím se budete   umět  postavit sama za sebe a své zájmy. Vaše okolí a partner vás  díky tomu začnou respektovat a brát jako rovnocenného partnera. 

Váš vztah se stane mnohem lepším místem pro vás i vaše děti a vy budete  šťastná. 

 

 

 V programu na vás čekají materály, které jsem sestavila podle metody 3 v jednom.

1. Budete se učit, jak posílit sebevědomí pomocí fyzických aktivit

2. Naučíte se správně směrovat své vědomé myšlenky

3. Budete stimulovat a programovat své podvědomí

Díky této unikátní metodě 3 v jednom budete velmi rychle umět:

 • – podpořit sama sebe v těžkých chvílích
 • – otevřeně se bavit o svých přáních a potřebách
 • – respektovat svoje vnitřní pocity
 • – lépe se rozhodovat
 • – řešit krizové situace
 • – zastavit pocity viny, selhání a sebeponižování

Stanete se vyrovnaná a přátelská a žena 

V produktu najdete:

 • Velký test sebevědomí, kde se dozvíte, jak na tom se sebevědomím jste
 • Koučovací otázky, které vás přesvědčí, že nic není ztracené
 • Afirmace na zdravé sebevědomí, které budou pracovat zatímco vy budete odpočívat
 • Video, kde se  dozvíte, jak míra sebevědomí ovlivňuje náš život.
 • 2 úryvky  z inspirativních knih.
 • PDF knihu 30 kroků k dokonalému  sebevědomí s cvičeními na každý den. 

V programu vás čeká ještě mnoho dalšího, navíc můžete kdykoliv využít i moji osobní podporu.

K programu vám navíc věnuji  3 bonusy v hodnotě 350 Kč

 1. Emailový koučink Sebevědomá, kde se pomocí zvídavých otázek budete moci zamyslet sama nad sebou.  
 2. Záznam webináře Jak zvládat domácí hádky a beze strach prosazovat svá přání
 3. 2 videotipy na zlepšení vašeho vztahu

Díky využívání jedinečné metody 3 v jednom

vaše sebevědomí raketově vzroste.

 

 

DOKONALÉ SEBEVĚDOMÍ

je  komplexní program na zvyšování  sebevědomí.

Vše máte pod jednou střechou. Už žádné hledání na internetu nebo v ženských časopisech. Ke všem materiálům budete mít neomezený přístup, můžete se k nim kdykoliv vracet. Vše je pro vás připraveno, stačí jen otevřít program a začít. 

 • Program ale není pro ty, kdo jsou přesvědčení, že jsou to druzí lidé, kteří řídí jejich život a proto nemá cenu se o nic snažit.
 •  Naopak je určený lidem, kteří si uvědomují, že pro lepší život je potřeba také něco vykonat a nebojí se vykročit mimo hranice svého současného života.

Je jen na vás, zda ho využijete,

ale

každé vaše  rozhodnutí zásadně ovlivňuje vaši budoucnost. 

 

Jestli se budete i v budoucnu setkávat s manipulací svého partnera a trpět jeho nevhodným chováním, nebo se stanete sebevědomou a přitažlivou ženou, záleží jen na vás.

Nepropásněte svou šanci ke změně.

Největší a nevratnou hodnotou v životě je váš čas! 

 

 

 

Co  dnes investujete do změny?  

Za online školení v tomto rozsahu byste  jinde zaplatia až  3 000 korun. 

Můj program  stojí běžně  jen 530 Kč. 

Získáte v něm:  

 • Kompletní online program Dokonalé sebevědomí s neomezenou platností
 • 3 bonusy: 
  • Záznam webináře Jak zvládat domácí hádky
  • E koučink Sebevědomá
  • 2 video s tipy na zlepšení partnerské komunikace

to vše  běžně jen za 530 

ALE DNES 

Můžete ušetřit  skvělých  150 Kč !

Vše jen za 380 🙂 

ZÍSKÁTE: 

ONLINE PROGRAM

ZÁZNAM WEBINÁŘE

Jak zvládat domácí hádky

E- KOUČINK

PDF  KNIHA

Zákazníci program hodnotili

4.5/5

Co o něm napsali? 

Co bude dál?    

Váš produkt bude zpřístupněný ihned, jakmile k nám platba dorazí. Systém vám automaticky odešle email s adresou webových stránek a přístupovými údaji. 

Tento email pečlivě uschovejte pro další přístupy do programu. Jeho platnost je neomezená, žádné další poplatky. Platíte jednou, užíváte  neomezeně 🙂

 
 

Pusťte se do toho

 1. Červeným tlačítkem CHCI BÝT ŠŤASTNÁ se přesměrujte na objednávkový formulář
 2. Formulář vyplňte a odešlete.
 3. Tlačítko Koupit vás přesměruje na platbu. Můžete ji provést ihned prostřednictvím platební karty, nebo převodem z účtu.
 4. Váš produkt bude zpřístupněný ihned, jakmile k nám platba dorazí.

Ať vám slouží 🙂

ONLINE PROGRAM

ZÁZNAM WEBINÁŘE

Jak zvládat domácí hádky

E- KOUČINK

PDF  KNIHA

 

NIC NERISKUJETE

a můžete jen získat

Na produkt Dokonalé sebevědomí poskytuji 30 denní záruku vrácení peněz. V  případě, že zjistíte, že není pro vás vhodný, bez řečí vám vrátím vaše peníze.

Těším se na vás uvnitř programu