3 tipy jak porazit Spike protein

 

Na jaře tohoto roku jsem se smrtelně vyděsila. Při úklidu jsem našla očkovací kartičku svého drahého a zjistila jsem, že již je po druhé očkovací dávce. Protože sleduji všechny zprávy o zdrravotních obtížích očkovaných i jejich blízkých, doslova jsem se zděsila, co se bude s námi dít dál.

Postupně se naplnily mé obavy o zdraví nás obou.  Manžel utrpěl  pravděpodobně  ledvinový infarkt (ano, fakt to existuje). 

Moje potíže nebyly až zase tak drastické, ale zato vytrvalé. Bezdůvodná zvracení, střevní chřipka, bolesti v podbřišku, křížové bolesti, opary v nose, na rtu, zánět očních spojivek, zvýšená únava, neustálé modřiny, přetrvávající kovová chuť v ústech. 

 Byl počátek léta , kdy by měl být člověk v naprosté pohodě. A já místo toho neustále mimo provoz. Jak na tom budu až začnou podzimní plískanice ?

Ne, tohle musí skončit!

Rozhodla jsem se, že ten proklatý Spike protein, který se mi evidentně pořádně zakousnul do těla, zničím ! 

3 tipy jak zničit Spike protein

  1. Ředění krve -1 Acylpyrin denně. Jistě jste už slyšeli o tom, že látky z vakcin zasahují obzvláště krevní oběh, kde se tvoří sraženiny. Z toho pak lidé dostávají infarkty, mrtvice, embolie. Ono mezi námi, i „obyčejné“ modřiny dokážou člověka dost  potrápit
  2. Detoxikace těla – používala jsem  antioxidant NAC (dnes už bohužel v ČR není k sehnání). V  současnosti jsem ho nahradila bylinnými  čistícími směsmi ve složení ostropestřec mariánský, smetanka lékařská, červená řepa, petržel zahradní, lopuch větší . (Aku cleans)
  3. Budování silné imunity –  je třeba si přiznat, že bez dobré imunity se budeme potácet ve zdravotních potížích stejně, jako naši očkovaní miláčkové. Proto jsem zvýšila dávky bylinného extraktu, který je zaměřený právě na tvorbu a podporu samoléčení (Alveo) 

Tyto kroky praktikuji již druhý měsíc. Moje zdravotní potíže při neustálém styku s očkovaným manželem se snížily na minimum. Sem tam se ještě objeví kovová chuť , což řeším nastříkáním koloidního stříbra do úst.  Jinak jsou pryč všechny potíže, o kterých jsem vám psala. 

Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. Manžel mě  přinutil, abych se začala lépe starat sama o sebe a své zdraví.

Postarejte se i vy o své zdraví, dokud je čas. S námi to dokážete snadně, účinně a  bezpečně.

Do obchodu