PŘIBALTE SI NA CESTU

Přibalte si  program, který vás bude podporovat ve změnách vašeho vztahu. Díky programu Dokonalé sebevědomí se stanete sebevědomou ženou, která umí prosazovat své zájmy a potřeby.

Balíček online produktů šťastná žena ma za úkol podpořit a zvednout vaše sebevědomía umět se prosazovat  partnerství. V hodně rodinách se stává, že je žena utlačovaná a pasivní. Neumí říci o svých pocitech apotřebách a neumí prosazovat svá přání. často obětuje svůj život ve prospěch rodiny. Toto je ale zastaralý rodinný model z dob, kdy ženy byly ekonomicky závislé na svých manželech a rodinách. Manželství 21. století dává ženám možnost být a žít v rovnocenném partnerství. I ženy mají právo na to být spokojené 

Tomuto učí právě produkt Nenechte se manipulovat. Rozebírá a učí, jak vytyčovat ve vztahu své hranice, jak druhému říci ne, různé techniky, jak nás okolí může manipulovat.  

Můj tip pro vás

 

Využijte výhodné nabídky:   Komplet 3 online produktů 

ŠŤASTNÁ ŽENA

Nenechte se manipulovat

280 Kč

Jak zvládat domácí hádky

150 Kč

Dokonalé sebevědomí

280 Kč

710 Kč    317 Kč

 

Uzdravte své sebevědomí i vztah a buďte již dnes šťastná. 

♥ ♥ ♥

Vzhůru do akce!

1. Zvolte vhodnou variantu a tlačítkem KOUPIT se přesměrujte na objednávkový formulář

2. Formulář vyplňte a odešlete. Dle zvolené platby dostanete buď platební údaje, nebo budete přesměrovaná přímo na platební bránu.

3. Proveďte platbu . Váš produkt bude zpřístupněný ihned, jakmile k nám platba dorazí.

4. Do emailu dostanete adresu, kde své produkty najdete, přístupová hesla, doklad o provedené platbě a kontaktní údaje pro případ, že budete chtít využít garanci vrácení peněz, nebo jakéhokoliv zádrhele.

5. Vaše kurzy mají neomezený přístup, žádné další poplatky, nebo časová omezení. Ať vám slouží 🙂

Koupí  nic navíc neriskujete, poskytuji vám 30 denní garanci vrácení peněz.

Těším se na vás uvnitř programu. 🙂

Firma: Ing. Josef Vítek, MBA, Ič: 18683584