Zvládnout vztahy je jedním z nejtěžších úkolů,

které musíme v životě absolvovat.

Mnoho žen má ve vztahu velké potíže. Jejich partneři se k nim nechovají pěkně, a tak ženy upadají do nebezpečného stavu.  Podceňují samy sebe, potlačují své pocity a odbývají své potřeby. Naopak pro druhé se obětují, často až k naprostému psychickému či finančnímu vyčerpání.

Ženy se postupně stávají stále více utlačované a samozřejmě nešťastné.

 

Tento model  vztahů, kdy je žena jen levnou pracovní silou, dnes již patří, alespoň v našich končinách, k jevu, který je společností stále více kritizován.

Každá z nás má právo na vztah, ve kterém bude šťastná.

První krok k lepšímu vztahu musí ale udělat každá žena sama za sebe

Je k tomu potřeba udělat pár věcí. Především  vrátit se sama k sobě a  potom dát o sobě vědět  i okolí. Každá z žen, které se ve vztahu trápí, má tu moc vybudovat si vztah, který bude opět přinášet lásku, štěstí a bezpečí. 

Protože i já jsem touto cestou budování zdravého vztahu prošla, sestavila jsem pro vás to nejdůležitější, co mi na cestě pomohlo a shrnula do online programu NENECHTE SE MANIPULOVAT

Online program: Nenechte se manipulovat

 Velmi užitečná pomůcka pro všechny hodné ženy, které se cítí špatně, protože je jejich  okolí zneužívá.  PDF, audia a videa, které vám pomohou pochopit, že jste to vy, kdo určuje, jak se k vám okolí chová. Naučíte se jak pomocí svých pocitů stanovovat  své hranice, jak dávat okolí najevo, co už se vám nelíbí. Naučíte se elegantně říci NE tak, aby jste neměla výčitky, že jste okolí ranila a zároveň tak, aby vás ostatní respektovali. 8 výukových materiálů + měsíční e-koučink.

Nenechte se manipulovat

 • Udělejte si test jak jste na tom s vytyčováním svých hranic ve vašem vztahu.

 • Přečtěte si  10 tipů jak zamezit domácímu násilí. Informace o prevenci, které není nikdy dost.

 • Vytyčte si svůj osobní prostor, který budou druzí respektovat. Praktické rady co a jak dělat

 • Naučte se říkat NE. Bez výčitek , naštvání a pocitů ukřivděnosti. 5 taktik, díky kterým se už nikdy nebudete při slovu NE červenat.

♥ ♥ ♥

 • Poznejte manipulaci a skoncujte s ní.  3 nejčastější techniky,  kterými nás okolí manipuluje.

 • Odhalte, proč zrovna vám se dějí všechny nepříjemné věci. O partnerství z nadhledu.

♥ ♥ ♥

 • Poslechněte si, jak  člověk dopadá,  když neposlouchá svůj vnitřní hlas a upřednostňuje potřeby druhých.

 • Vezměte život do svých rukou a nenechte si ubližovat. Okolí s námi  jedná tak, jak mu dovolíme.

♥ ♥ ♥

 • Zapomeňte na hodnou holku a buďte sama sebou. Měsíční emailový koučink s mnoha užitečnými tipy. Jeho spuštění si korigujete sama.

Poslechněte si ukázku

Díky produktu už nebudete muset trpět nevhodným partnerovým chováním, protože dokážete stanovit své osobní hranice. Stanete se odolnou proti manipulaci okolí, protože se naučíte odhalovat a bránit proti hlavním technikám manipulátorů. Nebudete muset dělat věci, ze kterých máte špatný pocit, protože se neučíte říkat lidem NE.  Díky produktu Nenechte se manipulovat okolí dáte najevo, že vaše sebevědomí se uzdravuje. Produkt Nenechte se manipulovat je tak dalším krokem k vaší cestě ke zdravému vztahu.

Mějte zdravý vztah a buďte ŠŤASTNÁ

♥ ♥ ♥

Využijte šanci změnit svůj život k lepšímu

Nenechte se manipulovat

        280 KČ 

Koupí navíc získáváte praktický dárek v hodnotě 150 Kč 

 Záznam  webináře : Jak zvládat domácí hádky a beze strachu prosazovat svá přání

Chcete mít  harmonický vztah, ale nevíte si rady s partnerovým chováním? Ve webináři se dovíte proč hádky vznikají, jak jim můžete aktivně předcházet a také jak hádku zlikvidovat v samém zárodku, aniž byste se musela nechat vtáhnout do víru emocí. Produkt  je skvělým praktickým průvodcem, který vám v budoucnu  ušetří spoustu časů a nervů. Webinář můžete poslouchat i v MP3 formátu. Součástí balíčku  je pracovní list, kde se můžete zamyslet nad konkrétními situacemi ve vašem manželství. 3 výukové materiály.

Zdravý vztah = šťastná žena

Investujte sama do sebe a buďte  šťastná. 

♥ ♥ ♥

Nenechte se manipulovat

280 Kč

Jak zvládat domácí hádky

150 Kč

430 Kč    280 Kč

Co vás zajímá?

 • Pro koho je program určený?  Pro všechny ženy, které se ve svých vztazích necítí šťastné a rády by s tím něco udělaly.

 • Opravdu mi program pomůže zlepšit můj vztah?  Ano, tím, že se na své potíže podíváte z jiného úhlu, začnete se měnit  k lepšímu vy sama. S vámi se bude měnit a zlepšovat i váš vztah. 

 • Za jak dlouho změnu pocítím?  Každý z nás je individualita, ale pokud budete informace v programu využívat, pak už po pár týdnech zaznamenáte první změny k lepšímu.

 • Jak mi program doručíte?  Dostanete ode mě přístup na webové stránky, kde budete mít veškeré výukové materiály. Stačí tedy mít připojení na internet.

 • Je platnost programu omezená?  Ne, program máte k dispozici neomezeně dlouhou dobu. Nic dalšího již nikdy platit nemusíte. 

 • Mohu si stáhnout z webových stránek výukové programy?  Ano, programy si můžete stáhnout do jakéhokoliv nosiče. 

Koupí  nic neriskujete, poskytuji vám 30 denní garanci vrácení peněz.

 

Nenechte se manipulovat

Jak zvládat domácí hádky

 430KČ   280 KČ

Vzhůru do akce!

1. Zvolte vhodnou variantu a tlačítkem KOUPIT se přesměrujte na objednávkový formulář

2. Formulář vyplňte a odešlete. Dle zvolené platby dostanete buď platební údaje, nebo budete přesměrovaná přímo na platební bránu.

3. Proveďte platbu . Váš produkt bude zpřístupněný ihned, jakmile k nám platba dorazí.

4. Do emailu dostanete adresu, kde své produkty najdete, přístupová hesla, doklad o provedené platbě a kontaktní údaje pro případ, že budete chtít využít garanci vrácení peněz, nebo jakéhokoliv zádrhele.

5. Vaše kurzy mají neomezený přístup, žádné další poplatky, nebo časová omezení.

Ať vám slouží 🙂

Těším se na vás uvnitř programu. 🙂

Firma: Ing. Josef Vítek, MBA, Ič: 18683584